NAPRAWA SERWIS MYPHONE

Responsive image

Zadzwoń i sprawdź naszą cenę na naprawę Twojego urządzenia

 +48 725 801 901


Naprawa Telefonów MyPhone w Serwisie TKOM.pl - Twoje Zaufane Centrum Mobilnej Rewitalizacji


Wchodzimy w świat MyPhone, marki z pasją do innowacji i solidności. W Serwisie TKOM.pl z ponad 15-letnim doświadczeniem oddajemy się naprawie telefonów MyPhone, kierując się nie tylko profesjonalizmem, lecz także pasją do tego, co robimy.


MyPhone to nie tylko marka, to zobowiązanie do jakości i nowoczesności. W Serwisie TKOM.pl, nasze doświadczenie to gwarancja perfekcji w naprawie telefonów MyPhone. Oddajemy się każdej naprawie z zaangażowaniem, by przywrócić Twojemu urządzeniu pełnię życia.


Bezpieczeństwo powierzonych nam urządzeń to nasza najwyższa troska. W Serwisie TKOM.pl każde urządzenie traktowane jest z największą ostrożnością, a poufność danych klienta to dla nas świętość. Dla nas ważne jest, abyś czuł się pewnie oddając nam swoje urządzenie.


Diagnoza stanu Twojego urządzenia w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna,  jeśli zdecydujesz się na naprawę w naszych sprawdzonych rękach. Uważamy, że transparentność w procesie naprawy to klucz do satysfakcji klienta.


Nie jesteśmy jedynie serwisem - jesteśmy także cenioną hurtownią części zamiennych. To właśnie dzięki temu proces naprawy w Serwisie / Naprawa Telefonów Wrocław TKOM.pl skraca się do minimum. Większość napraw wykonujemy ekspresowo, często już w jeden dzień roboczy, a dla tych, którzy nie lubią czekać, oferujemy usługę naprawy na miejscu.


W przypadku trwałego uszkodzenia telefonu MyPhone, świadczymy również usługi odzyskiwania danych. Działy naszego doświadczonego zespołu są gotowe przywrócić ważne informacje nawet po najbardziej skomplikowanych awariach.


Kontakt z cieczą czy zalanie to sytuacje, które wymagają szybkiej reakcji. W Serwisie TKOM.pl podkreślamy, że trzymanie telefonu w ryżu to mit - profesjonalna interwencja jest kluczowa i czasem decydującym czynnikiem.


W Serwisie TKOM.pl pracują tylko kompetentne osoby, dla których naprawa telefonów to nie tylko praca, ale prawdziwa pasja. Stawiamy na utrzymanie niskich cen, nie zaniedbując przy tym jakości używanych podzespołów.


Dbamy o każdego klienta, a nasz zautomatyzowany proces przyjęcia urządzeń do naprawy to gwarancja wygody. Klient może online śledzić status naprawy i otrzymuje powiadomienia SMS o zakończeniu naprawy czy ewentualnych zmianach.


Nasz punkt naprawczy, Serwis Telefonów Wrocław TKOM.pl, mieści się we Wrocławiu, w samym sercu miasta, przy ul. Łokietka 17. Dlatego oddając nam swoje MyPhone, oddajesz je w ręce specjalistów w sercu mobilnej rewitalizacji. Jak mówimy w TKOM.pl: "Naprawa to sztuka, a my jesteśmy jej artystami".

Brak dostępnych produktów

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Rejestracja nowego konta

UżytkownikLista życzeńSklep