Zadzwoń i sprawdź naszą cenę na naprawę Twojego urządzenia

+48 725 801 901

Firma Tkom.pl – serwis telefonów Wrocław rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku. Dzięki pasji i zainteresowaniu branżą telefonów komórkowych swoją pracę wykonujemy z uśmiechem, solidnie i profesjonalnie. Każdy „pacjent” jest traktowany indywidualnie.

Szybka wycena naprawy telefonu

Jakie urządzenia można oddać do serwisu w punkcie napraw telefonów przy ulicy Łokietka 17 ?

Nasz serwis urządzeń mobilnych naprawia urządzenia wysyłkowo oraz na miejscu we Wrocławiu. Proponujemy naszym klientom serwis telefonów gsm stacjonarny oraz wysyłkowy wykonywany w ciągu 24h ( dni robocze ) lub w usłudze ekspres do 2h od chwili pozostawienia u nas urządzenia. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz bogato wyposażony serwis telefonów wyróżnia nas na tle konkurencji. Naprawiamy wszystkie telefony i urządzenia mobilne, w zakresie możliwości dostępności uzyskania części zamiennych oraz oczywiście w przypadku opłacalności naprawy. 

Jak wygląda proces naprawy telefonu w serwisie ?

Twój telefon, smartfon czy też tablet potrzebuje pomocy? Pomożemy! Proces naprawy w naszym serwisie odbywa się etapami. W pierwszej kolejności na podstawie zebranych informacji staramy się określić usterkę urządzenia i wycenić naprawę. Po akceptacji kosztów przez klienta dokonujemy naprawy i oddajemy sprawne urządzenie. W przypadkach, w których nie można jednoznacznie stwierdzić uszkodzenia urządzenia, przyjmujemy je bez określonych kosztów naprawy. Technik po otworzeniu smartfona i wykonaniu diagnostyki, przekazuje kosztorys naprawy do akceptacji. Klient po zapoznaniu może go zatwierdzić bądź też zrezygnować z naprawy.

Naprawa telefonów

Podczas przyjęcia urządzenia do naprawy otrzymują Państwo formularz zgłoszenia urządzenia oraz unikatowy login i hasło do naszego systemu, w którym mogą Państwo śledzić proces/etap wykonywanej usługi. System także informuje Państwa automatycznie o przebiegu naprawy, więc mogą być Państwo pewni, że zawsze zostaną poinformowani m.in. o zakończeniu naprawy czy też potrzeby zapoznania się z wyceną naprawy.

Czy długo trzeba czekać na naprawę telefonu ?

Firma Tkom.pl zajmuje się także zaopatrzeniem innych punktów napraw, serwisów w części zamienne, dzięki czemu mamy duży zapas asortymentu co pozwala nam na ekspresowe naprawy. Czas standardowy wykonania usługi naprawy wynosi jeden dzień roboczy. Świadczymy także w opcji naprawy pilne / ekspresowe, gdzie jeżeli to możliwe taka naprawa wykonywana jest w przeciągu 1-2h.

 

  • Szybka naprawa telefonów

Czy mogę naprawić swój telefon sam / sama ?

Chcesz zaoszczędzić na naprawie i wykonać ją sam? Tak, jest to możliwe! W naszym punkcie można zakupić części potrzebne do naprawy i wykonać ich wymiany we własnym zakresie. Przy wyborze tej formy próby naprawy, trzeba się liczyć niestety z możliwością trwałego uszkodzenia urządzenia. W celu wykonania naprawy potrzebne są odpowiednie umiejętności, sprzęt oraz doświadczenie. Sugerujemy korzystać przy naprawie, z wyspecjalizowanych do tego serwisach. 

Gdzie można naprawić telefon we Wrocławiu ?

Naprawa telefonów, tabletów, smartfonów odbywa się w naszym punkcie Tkom - Naprawa telefonów Wrocław ul. Łokietka 17.  Serwis telefonów mieści się w centrum miasta Wrocławia. Wejście do punktu znajduje się na parterze kamienicy,  wchodzimy bezpośrednio z chodnika bez przeszkód dla wózków.

Jak zabezpieczyć telefon przed zbiciem szybki, wyświetlacza ?

Po wymianie wyświetlacza w telefonie czy też tablecie możemy zabezpieczyć jego szybkę, dotyk, lcd szkłem hartowanym lub dedykowaną folią hydrożelową. Zabezpieczenie telefonu przed ponownym uszkodzeniem wyświetlacza czy też jego dotyku lub szybki, pozwoli zaoszczędzić czas i niepotrzebne wydatki.

 

Rejestracja nowego konta

UżytkownikLista życzeńSklep