Newsletter
Facebook

Potrzebujesz szybkiej wyceny kosztu naprawy urządzenia ?? Wypełnij poniższy formularz, w wiadomości opisz dokładnie markę, model telefonu i usterkę :

 

tel. 725801111, 725801701

Zapytanie - wycena naprawy

Dane zleceniodawcy:

Imie*

Nazwisko *

email *

Telefon kontaktowy *
Dane telefonu:

Marka telefonu *

Model telefonu *
Dokładnie opisana usterka*

Wpisz jaki dzień jest po poniedziałku ?*
Wszystkie pole oznaczone*są wymagane!
 

Firma Tkom.pl – serwis telefonów Wrocław rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku. Dzięki pasji i zainteresowaniu branżą telefonów komórkowych swoją pracę wykonujemy z uśmiechem, solidnie i profesjonalnie. Każdy „pacjent” jest traktowany indywidualnie.

Nasz serwis urządzeń mobilnych naprawia urządzenia wysyłkowo oraz na miejscu we Wrocławiu. Proponujemy naszym klientom serwis telefonów gsm stacjonarny oraz wysyłkowy wykonywany w ciągu 24h ( dni robocze ) lub w usłudze ekspres do 2h od chwili pozostawienia u nas urządzenia. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz bogato wyposażony serwis telefonów wyróżnia nas na tle konkurencji.

Twój telefon, smartfon czy też tablet potrzebuje pomocy? Pomożemy! Proces naprawy w naszym serwisie odbywa się etapami. W pierwszej kolejności na podstawie zebranych informacji staramy się określić usterkę urządzenia i wycenić naprawę. Po akceptacji kosztów przez klienta dokonujemy naprawy i oddajemy sprawne urządzenie. W przypadkach, w których nie można jednoznacznie stwierdzić uszkodzenia urządzenia, przyjmujemy je bez określonych kosztów naprawy. Technik po otworzeniu smartfona i wykonaniu diagnostyki, przekazuje kosztorys naprawy do akceptacji. Klient po zapoznaniu może go zatwierdzić bądź też zrezygnować z naprawy.

Podczas przyjęcia urządzenia do naprawy otrzymują Państwo formularz zgłoszenia urządzenia oraz unikatowy login i hasło do naszego systemu, w którym mogą Państwo śledzić proces/etap wykonywanej usługi. System także informuje Państwa automatycznie o przebiegu naprawy, więc mogą być Państwo pewni, że zawsze zostaną poinformowani m.in. o zakończeniu naprawy czy też potrzeby zapoznania się z wyceną naprawy.

Firma Tkom.pl zajmuje się także zaopatrzeniem innych punktów napraw, serwisów w części zamienne, dzięki czemu mamy duży zapas asortymentu co pozwala nam na ekspresowe naprawy.

Chcesz zaoszczędzić na naprawie i wykonać ją sam? Tak, jest to możliwe! W naszym punkcie można zakupić części potrzebne do naprawy i wykonać ich wymiany we własnym zakresie.

Naprawa telefonów, tabletów, smartfonów odbywa się w naszym punkcie Tkom - Naprawa telefonów Wrocław ul. Łokietka 15.

Po wymianie wyświetlacza w telefonie czy też tablecie możemy zabezpieczyć jego szybkę, dotyk, lcd szkłem hartowanym lub dedykowaną folią hydrożelową. Zabezpieczenie telefonu przed ponownym uszkodzeniem wyświetlacza czy też jego dotyku lub szybki, pozwoli zaoszczędzić czas i niepotrzebne wydatki.

 


Płatności PAYU


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij