Zadzwoń i sprawdź naszą cenę na naprawę Twojego urządzenia

+48 725 801 901

 

Firma Tkom.pl – serwis telefonów Wrocław rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku. Dzięki pasji i zainteresowaniu branżą telefonów komórkowych swoją pracę wykonujemy z uśmiechem, solidnie i profesjonalnie. Każdy „pacjent” jest traktowany indywidualnie.

naprawa serwis telefonów

Nasz serwis urządzeń mobilnych naprawia urządzenia wysyłkowo oraz na miejscu we Wrocławiu. Proponujemy naszym klientom serwis telefonów gsm stacjonarny oraz wysyłkowy wykonywany w ciągu 24h ( dni robocze ) lub w usłudze ekspres do 2h od chwili pozostawienia u nas urządzenia. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz bogato wyposażony serwis telefonów wyróżnia nas na tle konkurencji.

Nie ograniczamy się do napraw wybranych marek urządzeń. Wykonujemy naprawy wszystkich marek, świadczymy usługi w zakresie wszystkich usterek m.in.:

- naprawa serwis telefonów Blackberry

- naprawa serwis telefonów Huawei

- naprawa serwis telefonów apple / iphone

- naprawa serwis telefonów Lg

- naprawa serwis telefonów Nokia

- naprawa serwis telefonów Microsoft

- naprawa serwis telefonów Motorola

- naprawa serwis telefonów Myphone

- naprawa serwis telefonów Oppo

- naprawa serwis telefonów Realme

- naprawa serwis telefonów Samsung

- naprawa serwis telefonów Sony

- naprawa serwis telefonów Vivo

- naprawa serwis telefonów Xiaomi

- naprawa serwis telefonów Tabletów

- naprawa serwis telefonów Chińskich

Twój telefon, smartfon czy też tablet potrzebuje naprawy ? Pomożemy ! Proces naprawy w naszym serwisie odbywa się etapami. W pierwszej kolejności na podstawie zebranych informacji staramy się określić usterkę urządzenia i wycenić naprawę. Po akceptacji kosztów przez klienta dokonujemy naprawy i oddajemy sprawne urządzenie. W przypadkach, w których nie można jednoznacznie stwierdzić uszkodzenia urządzenia, przyjmujemy je bez określonych kosztów naprawy. Technik po otworzeniu smartfona i wykonaniu diagnostyki, przekazuje kosztorys naprawy do akceptacji. Klient po zapoznaniu może go zatwierdzić bądź też zrezygnować z naprawy.

szbyka naprawa telefonu

Podczas przyjęcia urządzenia do naprawy otrzymują Państwo formularz zgłoszenia urządzenia oraz unikatowy login i hasło do naszego systemu, w którym mogą Państwo śledzić proces/etap wykonywanej usługi. System także informuje Państwa automatycznie o przebiegu naprawy, więc mogą być Państwo pewni, że zawsze zostaną poinformowani m.in. o zakończeniu naprawy czy też potrzeby zapoznania się z wyceną naprawy.

Firma Tkom.pl zajmuje się także zaopatrzeniem innych punktów napraw, serwisów w części zamienne, dzięki czemu mamy duży zapas asortymentu co pozwala nam na ekspresowe naprawy.

Chcesz zaoszczędzić na naprawie i wykonać ją sam? Tak, jest to możliwe! W naszym punkcie można zakupić części potrzebne do naprawy i wykonać ich wymiany we własnym zakresie.

Naprawa telefonów, tabletów, smartfonów odbywa się w naszym punkcie Tkom - Naprawa telefonów Wrocław ul. Łokietka 15.

Po wymianie wyświetlacza w telefonie czy też tablecie możemy zabezpieczyć jego szybkę, dotyk, lcd szkłem hartowanym lub dedykowaną folią hydrożelową. Zabezpieczenie telefonu przed ponownym uszkodzeniem wyświetlacza czy też jego dotyku lub szybki, pozwoli zaoszczędzić czas i niepotrzebne wydatki.

 

 

Rejestracja nowego konta

UżytkownikLista życzeńSklep